Wyświetlanie 1–9 z 100 wyników

Zdrowa żywność – sklep online Zdrowa Sowa

Zdrowa Sowa to sklep internetowy ze zdrową żywnością Beaty Pawlikowskiej, w którym znajdziesz produkty naturalne najwyższej jakości, takie jak kakao ceremonialne w formie tradycyjnej pasty, nibsy kakaowe z prażonych ziaren kakaowca, klasyczne kakao w proszku, niefiltrowaną oliwę z pierwszego tłoczenia na zimno. Mamy też doskonałą, zdrową czekoladę w pięciu smakach, rozmaite nasiona (m.in. chia, dyni, słonecznika), a także świetny brązowy, czerwony i czarny ryż.

Zdrowa żywność z dostawą – zdrowa dieta

Sklep ze zdrową żywnością online Zdrowa Sowa jest doskonałym miejscem do zaopatrywania się w najwyższej jakości produkty spożywcze. Zapraszamy do złożenia zamówienia i wskazania adresu dostawy. Można wybrać przesyłkę kurierską i otrzymać paczkę wprost do domu lub miejsca pracy albo skorzystać z paczkomatu InPost, by odebrać zamówienie w dogodnej porze. Starannie dbamy o to, żeby nasze zdrowe jedzenie było przechowywane w optymalnych warunkach, a następnie szczelnie zapakowane i właściwie zabezpieczane.

Sklep ze zdrową żywnością i poradami

Czy wiesz, że kakao ceremonialne powstaje zgodnie z prastarym rytuałem azteckim, a witamina C przyśpiesza gojenie się ran i owrzodzeń, ponieważ jest konieczna do powstawania kolagenu? Który cynamon może być szkodliwy dla zdrowia? Czy wiesz, że fukoidany mają działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, i są zalecane jako terapia uzupełniająca w leczeniu powikłań Covid-19?

Jeśli interesują cię badania naukowe, ciekawostki, dodatkowe informacje i przepisy kulinarne, zajrzyj do bloga Zdrowej Sowy. Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów o zdrowiu i żywności.