Wyświetlanie 1–9 z 27 wyników

Suplementy diety: suplementy dla kobiet i mężczyzn

Suplementy dostępne w naszym sklepie wspaniale pomagają w uzupełnianiu niedoborów witamin, minerałów, aminokwasów oraz innych składników odżywczych.

Suplementacja jest szczególnie ważna w przypadku niepełnowartościowej diety, kiedy organizm ma trudności z przyswajaniem pewnych składników, a także dla osób wykluczających niektóre składniki, na przykład wegan, dla których stworzyliśmy specjalny zestaw witamin i minerałów pod marką Zdrowa Sowa.

W naszym sklepie znajdziesz suplementy wspomagające i regulujące codzienne funkcjonowanie: na odporność, oczyszczanie organizmu, wyciszające, pobudzające, wspomagające regenerację stawów, metabolizm, mocne włosy, pamięć i prawidłowy poziom cukru.

„Zdrowa Sowa” Beaty Pawlikowskiej to marka powstała z pasji do zdrowia. Wszystkie produkty Zdrowej Sowy są najwyższej jakości, posiadają odpowiednie certyfikaty, pochodzą z zaufanych źródeł i od sprawdzonych dostawców. Dodatkowo poddano je badaniom w polskich laboratoriach pod kątem stężenia substancji biologicznie czynnych. Suplementy „Zdrowa Sowa” to doskonale skomponowane produkty naturalnego pochodzenia.